Mõõdud:  45 x 36 x 19 cm
Värv: Must
Materjal: 70% paberikiust ja 30% lateksist

Pestav ja korduvkasutatav paberkott on mugav ja ilus lahendust nii majapidamistarvete hoiustamiseks kui ka näiteks erinevat tüüpi jäätmete  (nt paberi, pudelite) kogumiseks ja miks mitte ka poekotiks.  Kotil on klapp, mida saab vajadusel kasutada kattena. Logo on koti ühel küljel.  Paberkott on disainitud Helsinki kotihoidja jaoks.

Paberkotti saab pesta käsitsi. Masinpesu kulutab kotti rohkem kui käsipesu, mistõttu on selle eluiga masinpesu korral lühem. Küll aga saab soovi korral pesumasinasse panna käsipesu tsüklile (max 30 kraadi). Kott kuivab väga kiiresti – paari tunni jooksul.

NB! Kotid ei ole täiesti siledad, neil võivad olla kortsud. Samuti pehmenevad ja kortsuvad need kasutamisel. Pesemise käigus saab kotti ümber vormida, aga päris siledaks seda teha ei saa.

Toode on disainitud Soomes ja toodetud Hiinas. Kõikidel Everyday Designi toodetel on disainipatendid.  Disainer Helena Mattila.

1995. aastal asutatud pereettevõte Everyday Design disainib ja toodab minimalistlikku mööblit ja igapäevaelu lihtsamaks muutvaid disaintooteid.

Everyday Design soovib oma taaskasutustoodetega lahendada igapäevaelu probleeme ja julgustada inimesi ökoloogilisema elustiili poole. Rahvusvahelise disainiauhinna võitnud tooted on multifunktsionaalsed ja neid saab kasutada kodus või kontoris. Üle 90 protsendi toodetest on valmistatud Soomes!

Everyday Design kasutab igapäevaelu oma toodete inspiratsiooniallikana. Neis on ühendatud vajalikkus, funktsionaalsus, ilu ning hea kvaliteedi ja hinna suhe.


Paberkott Helsinki must


See pilkupüüdev hoiustamise kott on stiilne aksessuaar koju või praktiline abiline poeretkedel!
Lisa ostukorvi
29,99 €